BMW X5
xDrive45e High Executive | M Pakket | PANO | ACC | Trekhaak | H&K
Direct kopen, basisprijs: € 59.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 59.980,-
LEASEPRIJS: € 988,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.996,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive45e High Executive | M Pakket | PANO | ACC | Trekhaak | H&K |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 september 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 78.993 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 988,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 59.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-145-KJ |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 2.410 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.150 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 2,5 zone automatische airconditioning
- 21 inch M lichtmetalen wielen Y-spaak in Bicolor Orbit Grey
- Active Protection
- BMW Individual Leder 'Merino'
- BMW Individual Tansanitblau metallic
- BMW Laserlicht
- BMW Live Cockpit Plus met BMW Curved Display
- Connected Package Professional
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- Driving Assistant Professional
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Glazen panoramadak
- M Aerodynamicapakket
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- Active Guard Plus
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras
- Adaptieve LED verlichting
- afdaal assistent
- Alarmsysteem klasse 3
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde
- Automatische sporttransmissie 8-traps
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- BMW Individual Exterior Line aluminium satiniert
- BMW Live Cockpit Professional
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Comfort Access
- Comfort Access met BMW Digital Key
- Comfortstoelen
- ConnectedDrive Services
- DAB+ tuner
- DAB-tuner
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans
- Driving Assistant
- Driving Assistant Professional
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch te openen/sluiten achterklep in twee delen
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Elektrisch verstelbare voorstoelen. Inclusief bestuurdersstoel met geheugen voor 2 posities
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- Grootlichtassistent
- HiFi System Harman Kardon
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen voor
- M Adaptief onderstel
- M Hemelbekleding in Anthrazit
- M sportpakket
- M Sportstuurwiel met leder bekleed
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Multifunctioneel stuurwiel
- oplaadmogelijkheid
- Park Distance Control (PDC) voor/achter
- Parking Assistant
- passagiersairbag
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Servotronic
- Sportstoelen
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor